I kolejka ligi

• autor: pawlos2000, 2014-08-27 23:05

Start w lidze Podkarpackiej Orzełków Brzozów

27 sierpnia  Orzełki Brzozów były gospodarzem I kolejki Ligi podkarpackiej młodzików młodszych i młodzików starszych. Przyszło nam się zmierzyć z Karpaty MOSiR Krosno.

W pierwszym meczu w kategorii młodzik starszy rywalizował rocznik 2002, mecz zaczął się od nerwowej gry gospodarzy co tłumaczy debiut w tej lidze, goście to starannie wykorzystali strzelając bramkę po składnej akcji w 15 minucie.  Orzełki podniosły się i zaczęły łapać swój rytm, kilka dobrych akcji uskrzydliło chłopców i już przed końcem pierwszej połowy doprowadzamy do remisu po zamieszaniu podbramkowym. Strzelcem bramki Michał Komski. Druga połowa to bardzo dobra gra gospodarzy, goście gubili się w kontratakach co napędzało nasze akcje lecz brakowało nam wykończenia i dobrego ostatniego podania. Od 50 min po kilku karach minutowych byliśmy zmuszeni jedynie do obrony ale dotrwaliśmy do końca z remisem mimo kilku dogodnych sytuacjach gości.  Zdaniem trenerów mecz na remis, sprawiedliwy dla każdego. Mimo ciężkich warunków drużyny wytrzymały tempo meczu zaprezentowały ciekawe widowisko. Gratulujemy występu młodym piłkarzom.

W drugim meczu młodzik młodszy rocznik 2003/04 rozpoczął mecz od mocnego natarcia, lecz brakowało nam wykończenia akcji i skutecznej gry zespołowej. Pierwsza połowa na ciężkim boisku to bardziej gra w środku pola z nielicznymi akcjami podbramkowymi z przewagą na gospodarzy. Druga połowa to mocniejsze ataki gości, nasza drużyna dzielnie się broniła lecz widać było brak zgania i ciężko było nam wyprowadzić kontrataki. Po błędzie w obronie w końcówce meczu tracimy bramkę, która okazała się zwycięska dla gości. Mimo porażki młodsza drużyna wyszła na mecz bez kompleksów i starała zaprezentować się jak najlepiej. Jest to dobry prognostyk na przyszłość. Gratulujemy występu i debiutu w najwyższej lidze młodzików na Podkarpaciu.

Już w sobotę obie drużyny jadą do Przemyśla na II kolejkę z mocną Polonią.

autor: ~Łukasz Kucab 2014-08-29 20:33:04

avatar jestem trenerem w Polonii i z naszy info. II kolejka nie jest jutro (sobota) tylko w niedziele !!!!! ważne klub wysylal pismo o zmianie terminu prosze o kontakt !!!!! 600-032-592

dzień 6
Ładowanie...