Aktualności

IV kolejka ligi

• autor: pawlos2000, 2014-09-14 12:48

EKOBAL ZA MOCNY !

W ostatnią sobotę 13.09.2014 (sobota) na stadionie MOSiR Brzozów nasze drużyny podejmowały Ekoball Sanok, obie drużyny minimalnie przegrały swoje mecze.

Młodzik starszy w pierwszej połowie był w cieniu swoich kolegów, daliśmy się wciągnąć w taktykę przeciwnika gubiąc swe pozycje co powodowało liczne sytuacje bramkowe gości. W 9 i 12 minucie tracimy bramki lecz obraz gry nie uległ zmianie. Druga połowa to lepsza nasza gra i kilka sytuacji bramkowych, lecz zmęczona nasza obrona popełnia błąd za błędem choć przeciwnik nie umie tego wykorzystać. W końcówce meczu po stałym fragmencie Bartek Lasek strzela bramkę, ten sam zawodnik stworzył sobie jeszcze dwie sytuacje bramkowe. Mecz mógł się skończyć remisem choć nie zasłużonym, bo to goście grali zdecydowanie lepiej w tym dniu.

Drużyna młodzik młodszy od pierwszych minut musiała odpierać ataki gości, jednak dzielnie chłopcy bronili dostępu do bramki, a nasz bramkarz Adrian był tam gdzie trzeba. Chłopcy mieli problemy z wyjściem do ataku. Pierwsza odsłona po słabej grze z naszej strony zakończyła się remisem 0-0. W drugiej połowie gra się wyrównała i coraz odważniej zaczęliśmy atakować bramkę przeciwnika dochodząc do sytuacji strzeleckich. Jednak to goście zdobyli bramkę po ładnym uderzeniu z 16 metrów. Po stracie bramki ruszyliśmy do ataków. Z naszej strony pięknym strzałem popisał się Filip posyłając w okienko, lecz bramkarz gości fenomenalnie sparował piłkę na rzut rożny. Ładnie z rzutu wolnego uderzali Krzysiek i Michał. Coraz bardziej narażaliśmy się na kontry, niejednokrotnie byliśmy w opałach - poprzeczka. W końcówce po indywidualnej akcji Michał został sfaulowany w polu karnym, jednak sędzia nie dopatrzył się przewinienia obrońcy Ekobalu.

Mecz zakończył się wynikiem 0-1. Mimo, że wynik niekorzystny, to chłopcy zasłużyli na gratulację za walkę i ambicję do końca, aby uzyskać korzystny wynik.