6. AP Jasło 1 bz

Aktualności

VI kolejka ligi

• autor: pawlos2000, 2014-09-28 11:05

W sobotni popołudnie 27 września udaliśmy się na mecz do Krosna z tamtejszym zespołem MOSiR Karpaty Krosno. Wiedzieliśmy, że czeka nas trudne zadanie. Pomimo osłabień i braku kilku zawodników rozpoczynamy dobrze i gramy bardzo ofensywnie, gospodarze lepiej operują piłką i stwarzają sobie sytuacje strzeleckie. Bartosz stoi na wysokości zadania i dzielnie broni większość strzałów. My odpowiadamy w 10 min, po rzucie rożnym dochodzi do piłki Damian i z bliskiej odległości nie czysto trafia w piłkę, traci ona siłę i bramkarz gości paruje piłkę na poprzeczkę. Już kilka minut później gospodarze wyprowadzają kontrę, jednym prostopadłym podaniem piłka mija naszych dwóch obrońców i zawodnik Karpat strzela pierwszą bramkę, kilka minut później nasi obrońcy nie wyciągają wniosków, a gospodarze wyprowadzają taką samą kontrę jak przy poprzedniej bramce i jest już 2:0. W końcówce to my przyciskamy gospodarzy i po pięknej akcji Norbert uderza w okienko lecz bramkarz gospodarzy wyciąga się jak struna i broni strzał. Kolejna akcja z rzutu rożnego to wycofanie do Michała, a ten strzela tuż obok słupka. Druga połowa to utrata szybko bramki bo już w 33 min. Lecz nie bronimy się i gramy otwarty futbol. Skrzydła podcina nam kontuzja Bartka przeciwnik nadepnął mu na rękę, nie możne on kontynuować gry. Gra robi się chaotyczna, a w środku pola robi nam się dziura, gospodarze to wykorzystują i mocno nas przyciskaj. W jednej z naszych kontr Bartosz szybkim wybiciem uruchamia Norbiego, a ten pięknym strzałem pokonuje bramkarza. W końcówce tracimy bramkę która ustala wynik 1:4.

Szkoda, że ławka nam się bardzo skurczyła mam nadzieję, że chłopcy pomogą nam w dokończeniu rundy.

Uważam, że pomimo kolejnych zmian w ustawieniu gramy jeden z lepszych meczy w lidze, jesteśmy w grze mimo szybkiego tempa. Jeśli wykluczymy kilka błędów w obronie to wierzę,  że  już w kolejnym meczu zdobędziemy komplet punktów.

Musimy pamiętać, że to my tworzymy historie Brzozowa i jesteśmy pierwszą drużyną w kategorii młodzika grającą w Lidze Podkarpackiej. Przecieramy szlaki młodszym dzieciom.