podsumowanie turnieju w Kielnarowej 2003

• autor: pawlos2000, 2014-11-17 20:35

Podsumowanie turnieju w rozwinięciu wiadomości.

Zdjęcia dostępne na RY-SA pl.

Międzynarodowy Turniej Halowy w Kielnarowej z udziałem Orzełków Brzozów- rocznik 2003.

16 listopada 2014 roku Orzełki Brzozów udały się na halę  CTiR WSIiZ do Kielnarowej, gdzie organizatorem bardzo popularnego turnieju była Szkółka Piłkarska Grunwald Budziwój.  Turniej pod nazwą „Granie nie czekanie” został przeprowadzony systemem każdy z każdym na dwóch boiskach o wymiarach 32x18. Każda z drużyn na boisku spędziła 140 minut grając bez przerwy 20 minutowe mecze. W turnieju nie były prowadzone żadne statystyki pomijając nawet klasyfikacje końcową. Liczyła się dobra zabawa i mnóstwo gry.

Nasza drużyna wystąpiła w składzie: Zarzyka Radosław, Orłowski Norbert, Mazur Kacper, Kędra Bartłomiej, Niewiadomski Oskar, Nogaj Damian, Zdziarski Norbert, Dmitrzak Miłosz, Supel Krzysztof, Piotrowski Hubert, Krzyżanowski Jakub, Komski Michał.

Turniej w naszym wykonaniu można uznać za udany. Cztery zwycięstwa i trzy porażki. Każdy z uczestników miał okazję zaprezentować się na początku sezonu zimowego, oraz sezonu halowego, dla większości był to dopiero jeden z pierwszych kontaktów z halą. Na tym turnieju liczyła się nie tylko forma ale również szerokość kadry.

Pierwszy mecz pomimo, że mieliśmy kilka dogodnych sytuacjach do strzelenia bramki, to pechowa przegrana po dobrym meczu z Juniorem Łańcut 2:0. Drugi mecz z Bardomed Krosno to łatwa przeprawa 3:0 (Supel 2x, Piotrowski ). W kolejnym meczu przyszło nam zmierzyć się z drużyną Partizan Bardejov, solidna profesjonalna grupa ze Słowacji, która jak później okazało się była nie pokonana w tym dniu. W tym meczu ulegamy 6:0. Następny nasz rywal to Grunwald Budziwój z którym zagraliśmy otwarty futbol, a wynik mówi sam za siebie 6:4 (Supel 3x, Komski, Krzyżanowski, Orłowski). Kolejny rywal to DAF Rzeszów gdzie przechodzimy poobiedni kryzys i skromnie wygrywamy 2:1(Komski 2x).

Z naszymi znajomymi zwycięzcami grupy ligi podkarpackiej w jesieni w roczniku 2003 Ziomkami Rzeszów przyszło nam się zmierzyć w kolejnym meczu. Po wyrównany początku i wyrównanej grze remisowaliśmy 1:1 lecz kilka naszych błędów pozwoliło na rozwinięcie skrzydeł przecinkowi i ulegamy 6:1 (Krzyżanowski).

Ostatni mecz to festiwal strzelecki 9:0 z Bratek Bratkowice (Mazur 3x, Niewiadomski 2x, Komski, Supel, Kędra, Krzyżanowski)

Dziękuje zawodnikom za zaangażowanie, już w przyszłym tygodniu w takim turnieju sprawdzi się rocznik 2002.

Szczególne podziękowania dla portalu RY-SA PL za publikacje oraz pobyt z nami dziennikarza pana Ryszarda.